Truhlářskou dílnu Brož – Popovič

jsme založili v roce 2002. V minulosti jsme měli možnost získat cenné zkušenosti se zakázkovou výrobou v jiných velkých firmách nejen v trutnovském regionu.

Pokud navštívíte naši moderně vybavenou dílnu, pomůžeme Vám s výběrem materiálů, společně najdeme nejvhodnější řešení, jak by měla vypadat vaše kuchyňská linka, jídelna, nábytek v obývacím pokoji, úložné prostory v ložnici i chodbě nebo nábytek do dětského pokoje. Vyrobíme vám na míru vchodové i interiérové dveře a schodiště. Jsme vybaveni řadou vzorníků a katalogů různých výrobců. Pracujeme se značkovým kováním s dlouholetou zárukou kvality. Cenové nabídky jsou bezplatné a nezávazné. Navštívit nás můžete na truhlářské dílně nebo se můžeme rozjet k vám domů.

Kromě bytových interiérů vybavujeme kanceláře, školy, bary, recepce hotelů, restaurace i jiné provozovny a prodejny.

Nebojíme se zpracovat jakoukoliv vaší představu. Díky moderním strojům a naší pečlivé práci odchází nábytek z dílny v prvotřídní kvalitě. Pracujeme s lamino deskami, dýhovaným a celomasivním materiálem. Kuchyňská dvířka montujete od výrobců Grena, Trachea, Hefas. Pro vysoký lesk můžeme nechat dvířka nastříkat ve specializovaných dílnách. Nejsme zaměřeni na konkrétní styl nábytku. Můžeme pro vás vyrobit moderní, stylový, chalupářský, industriální, provence nábytek.

Pokud patříte mezi kutily, není pro nás problém vám nařezat pouze polotovary a vy už si nábytek zkompletujete a namontujete sami. Možný je i odvoz materiálu přímo k vám domů.

V případě, že nemáte svého interiérového designéra, tak vám můžeme pomoci. Již několik let spolupracuje s designérskou firmou Rossy Design, která Vám navrhne a vybaví interiér za příznivé ceny. Vymyslí nejvhodnější dispoziční uspořádání, barevné a materiálové kombinace vašeho nábytku. Pro lepší představu jsou návrhy ve 3D a 2D.Více najdete na webových stránkách www.rossydesign.cz.

Zakládáme si na profesionalitě, která je podložena desetiletoutiletou praxí na trhu. Díky přímé spolupráci s ostatními dodavateli a firmami dodáváme všechny zakázky na klíč. Zajišťujeme čalounické, elektrikářské, instalatérské a zednické práce.

Na Váš zájem a spolupráci se těší

Brož Pavel a Popovič Zdeněk